У Дніпрі поліцейський вдарив дівчину по обличчю (відео)

Варто відзначити, що деякі українці визнали подібну реакцію правоохоронця нормою.

В одному з супермаркетів Дніпра поліцейський з розмаху вдарив дівчину по обличчю, а потім став заламувати їй руки і тягнути в бік. Відповідне відео опублікував Telegram-канал hyevuy_dnepr, передають Патріоти України. Об этом сообщает toppeoples.in.ua со ссылкой на СМИ.

Конфлікт стався в магазині EVA на вулиці Робоча. Судячи з відео співробітники магазину затримали двох дівчат і викликали поліцію охорони. Один з прибулих правоохоронців відвів одну дівчину вглиб магазину, а другий намагався відвести іншу.

У цей момент дівчина розмовляла по телефону, описуючи ситуацію.

Після питання "За що мене тут тримають?" — поліцейський навідмаш ударив дівчину по обличчю, вибивши з її рук телефон, і намагаючись заламати руки, повів убік.

Варто відзначити, що деякі користувачі в коментарях визнали подібну реакцію правоохоронця нормою.

  • Закривали б свій сра**ник, не вихопив б.
  • Цікаво спостерігати, як ці правдоруби, які женуть на копа, потім верещать у відділенні — ой у мене вкрали гаманець, зробіть що-небудь.
  • Правильно робить (відповідь на заголовок). На хамство тільки так треба відповідати.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/u-dnipri-politseiskyi-vdaryv-divchynu-po-oblychchiu-video-297637.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя